top of page

2013 yılından bu yana bir parçası olmaktan gurur duyduğum Management Centre Türkiye (MCT)'de Associate Partner olarak görev alıyorum.

Tüm programlarımı Management Centre Türkiye (MCT) çatısı altında gerçekleştiriyorum. The Contact Management Centre Türkiye (MCT)'nin Davranış Değişikliği İletişim Platformu'dur.

Management Centre Türkiye (MCT) olarak Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık hizmetleri sunan bir yönetim danışmanlık şirketiyiz. Danışmanlık odağımız ile birlikte sunduğumuz hizmetler arasında; eğitim, fasilitasyon, yönetici konferansları ve uluslararası yönetici eğitim ve gelişim programları yer almaktadır.

Bugün Management Centre Türkiye (MCT) olarak, Yüksek Performans Modeli ve dünyaya yetişen değil, dünyanın önünde giden bir Türk iş dünyası yaklaşımıyla ülkenin en güçlü Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları danışmanlığı şirketlerinden biriyiz. İş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığımız şirketlerin endüstrilerine, özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre farklı ürünler ve çözümler sunmayı amaçlarız.

Management Centre Türkiye'ye 

+90 (212) 310 17 00
info@mct.com.tr

kanallarından ulaşabilirsiniz.

MCT: Welcome
bottom of page